Tutar: 0,00 TL
Toplam Tutar: 0,00 TL
0

Kadınlara 100% Destek

Kadınlara 100% Destek

TÜM KATEGORİLER

Hakkımızda


Her şey gördüğümüz bir ilanla başladı...
Çocuklarıyla birlikte maruz kaldığı şiddet sonucunda yaşadıklarını anlatan bir annenin ilanıydı. Anne, üç çocuğuna bakmak için iş aradığını ama küçük bebeği nedeniyle kapıların yüzüne kapandığını, diğer iki çocuğuna bakabilmek için bebeğini iyi bir aileye evlatlık vermek istediğini belirterek yardım arıyordu. Bu ilanı gördüğümüzde yaşadığımız travma, bize bu projenin temellerini attırdı.
Elbette, birçok insanın yaptığı gibi retweet ederek hayatımıza devam edebilirdik. Her akşam haberlerde, kadınların yaşadıklarını görüp üzülen ne kadar çok insanız. Ama harekete geçmek lazım artık. Sadece üzülmekle dünyayı güzelleştirmek mümkün değil.Bu yüzden Kadın Ustalar Projesini tasarladık ve binlerce Kadının gerçek mesleklerde eğitim almasını ve gelire ulaşmasını sağladık.
Evinde üretim yapan, el emeği ile harikalar yaratabilen Kadınlar için de birşeyler yapmalı diyerek yola devam ettik ve ekadinlar.com'u hayata geçirdik.
Şu an bu dünyanın içindesiniz.Dünya çapında marka olabilecek onbinlerce üretken "ekadın" emek kokulu ürünlerini burada beğeninize sunuyorlar.
İyi alışverişler.