Tutar: 0,00 TL
Toplam Tutar: 0,00 TL
0

Kadınlara 100% Destek

Kadınlara 100% Destek

TÜM KATEGORİLER

Eko-104 Mutfak Rafı Küçük

550,00 TL
Teslimat Bilgisi: Kargo Ücretsiz

Ebru Kuruoğlu kimdir? 1981 doğumlu, bir çocuk annesi, mühendis ve aynı zamanda hayallerinin peşinden koşan genç ( Kendini öyle görüyor ) girişimci, atölye sahibi. 15 yıllık özel sektör tecrübesini de arkasına alarak son 3 yıldır özel olarak hayallerindeki işi yapıyor. En büyük gayesi yarattığı güzellikleri sizler ile paylaşmak ve hayatlarınıza dokunabilmek.

Merhaba sevgili Ekose severler, 

Ben Ebru Kuruoğlu. Bir anne, eski bir mühendis ve boya sevdalısı olan bendenizin ellerinden bizzat özenle, severek üretilmiş, yılların tecrübesini ortaya koyan ürünlerimi sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Eminim ki evinizin en güzel köşesinde, en güzel anılarınıza tanıklık edecek, sevgiyle büyüttüğümüz ürünlerimiz. 

Ürünlerimiz, ham masif olarak sizin için özel olarak üretildikten sonra, benim tarafımdan yüzey tasarımları yapılmakta ve profesyonel mobilya boyaları ile boyanmaktadır. Yani profesyonel ellerdesiniz.

Kullandığımız boyalar İtalyan masif ürünler profesyoneli BormaWachs olup, EN71-3 sertifikalıdır ve çocuklara zararı yoktur. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ürünleriniz siparişinize istinaden size özel üretileceği için, ürünlerimizin üretim teslimat süresi 20 - 25 gün arasındadır. Ürünleriniz size güvenle teslim edilir. 

Ürün boyutları: 55 x 16 x Yükseklik 60 cm 

Ürün fiyatına sadece raf dahildir. Fotoğrafta belirtilen aksesuarlar fiyata dahil değildir.

Sunduğum bu hizmetin sizin için en büyük avantajı ürünleri istediğiniz gibi benimle birlikte özgürce kişiselleştirebilirsiniz.  Ürün üzerindeki desende değişiklik, farklı modellerde kulp kullanımı, üründe eskitme görünümü verilmesi, kumaşım rengi, ürün ebatlarında ufak değişiklikler gibi konulardaki taleplerinizi sipariş sonrası sizler ile görüşebiliriz.

Beni tercih ettiğiniz için teşekkürler…

Eko-104 Mutfak Rafı Küçük için henüz bir müşteri yorumu yapılmamıştır.

Mağazanın Diğer Ürünleri